Друга везана победа за Лалатов Раднички и туча у Новом Пазару (ВИДЕО)

Крагујевачки Раднички 1923 уписао је другу узастопну победу под вођством Ненада Лалатовића и побегао са дна табеле Линглонг Суперлиге Србије.
Раднички

Донедавни „фењераш“ је у директном дуелу „фењераша“ савладао Нови Пазар у гостима резултатом 1:0 (0:0).

Једини гол на утакмици постигао је Никола Ковачевић у 66. минуту и тако решио дуел, иако је Нови Пазар имао више прилика током меча.

Међутим, није их користио, док је Радничком и поништен гол у првом полувремену због претходног фаула капитена Мирића у нападу, рекло би се врло благог.

Завршницу су обележила искључења на обе стране и инциденти и туча коју је изазвао Филип Павишић у другом минуту надокнаде.

Тада је подигао са земље противничког играча који се жалио на повреду и поново га бацио на патос, због чега је дошло до туче обе клупе и велике гужве.

Са трибина су летеле столице и сви могући тврди предмети, а фудбал се није играо у наредних седам или осам минута.

На крају је сусрет завршен после 14 минута надокнаде победом Радника, иако је у последњем минуту пропуштена стопостотна шанса Вељка Трифуновића за 2:0, а на другој страни Влајковић из слободног ударца са 20 метара сјајно гађао а Лукић још боље одбранио.