Кошаркаши Денвера победили су данас на свом терену екипу Голден Стејта резултатом 116:93 у утакмици НБА лиге.

У победничком тиму најефикаснији је био српски кошаркаш Никола Јокић, који је за 36 минута на терену забележио 25 поена, 15 скокова и осам асистенција. Џамал Мареј је постигао 20 поена уз седам асистенција и шест скокова, док је Тим Хардавеј додао 16 поена.
У екипи Голден Стејта најбољи су били Кристапс Порзингис и Брендин Поџијемски са по 23 поена.
Кошаркаши Денвера се налазе на четвртом месту на табели Западне конференције НБА лиге са 48 победа и 28 пораза, док је Голден Стејт на 10. позицији са скором 36/39.
Италијански тенисер Јаник Синер освојио титулу на Мастерсу у Мајамију
Преузмите андроид апликацију.



