Чукарички поражени од Фиорентине у четвртом колу Лиге конференција

Фудбалери Чукаричког поражени су синоћ у Лесковцу од екипе Фиорентине 1:0 (1:0) у мечу четвртог кола групе Ф Лиге конференција.

Једини гол на утакмици постигао је М’Бала Зола у осмом минуту из пенала. Утакмицу у Лесковцу обележио је и инцидент у 20. минуту када су навијачи на расној основи вређали фудбалера Чукаричког Ибрахима Ндиајеа. Српски репрезентативац Никола Миленковић одиграо је цео меч за Фиорентину.

У другом мечу четвртог кола групе Ф екипе Ференцвароша и Генка одиграле су у Будимпешти без победника, 1:1.

Фиорентина је прва на табели са осам бодова, док су Ференцварош и Генк сакупили по шест. Чукарички је последњи на табели без бодова.

Чукарички ће у наредном колу, 30. новембра у Лесковцу дочекати Ференцварош, док ће Фиорентина у Фиренци играти са Генком.