Репрезентација Србије у баскету 3×3 играће против Летоније у четвртфиналу Европског првенства у Копенхагену.

Србија је јуче остварила две победе, против Италије 21:15 и против Швајцарске 21:17 и као првопласирана из Групе А је прошла у четвртфинале.
Српски тим играће против другопласиране екипе из Групе Ц, Летоније, у недељу од 10.50.
Летонија је победила Ирску 21:7 и изгубила је од Холандије 14:20.
Преузмите андроид апликацију.



