Анћелоти: Азар ће се вратити у форму

Тренер фудбалера Реала Карло Анћелоти стао је у одбрану белгијског нападача Едена Азара, кога су навијачи мадридског клуба критиковали због лоше игре у финишу меча другог кола Ла лиге са Селтом, преносе шпански медији.
еден азар

Реал је у гостима победио Селту 4:1. Азар је меч почео са клупе за резервне играче, а у игру је ушао у 83. минуту. Белгијанац четири минута касније није искористио пенал за Реал.

„Није играо много, али је показао да да се враћа. Није важно то што је промашио пенал. Он их добро изводи и сигуран сам да ће повратити стару форму“, рекао је Анћелоти.

Шпански медији подсећају да Азар има проблема да се избори за место у стартној постави Реала иако је најавио да ће имати најбољу сезону у каријери.

Азар (31) је у Реал стигао 2019. године из Челсија за 100 милиона евра, а за мадридски клуб одиграо је само 68 утакмица и постигао шест голова.