Алжирац из Меца бомбом у 90. минуту оставио Лион без Европе (ВИДЕО)

Фудбалери Меца победили су Лион 3:2 у спектакуларном мечу 36. кола Лиге 1 и тако их оставили без шансе за европска такмичења наредне сезоне.

Прво погодак за домаћина постигао је Пајот након корнера и лође реакције одбране Лиона.

Предност је удвостручио Зе после сјајног контранапада, а одличан пас му је упутио Мата Сар.

Други део игре донео је још проблема за Лион, пошто је у 68. минуту Тиаго Мендеш као последњи играч одбране направио фаул и зарадио црвени картон.

Међутим, уследила су сва два гола Дембелеа који је сам вратио свој тим у игру. Први је постигао у 43. минуту након аистенције Тете.

Изједначујући гол постигао је у 84. минуту фантастичним ударцем са ивице шеснаестерца.

Победнички гол постигао је Булаја у 90. минуту спектакуларним шутем са 15 метара који голман није имао шансе да одбрани.