Председник Србије Александар Вучић рекао је данас да очекује победу на локалним изборима у Косјерићу наредне недеље. Вучић је обраћајући се грађанима у месту Сеча Река надомак Косјерића рекао да без велике подршке грађана власт не би могла да постигне да Србија постане једна од најбрже растућих економија у Европи.

„Та снага је огромна и показивала се на сваким изборима. Ја се надам да ћете нам ту снагу дати и на овим изборима у недељу 8. јуна.
Хвала вам за подршку и љубав и за све што сте учинили претходних 10, 12 и 13 година помажући нам да Србију из блата подигнемо, да се дигне наша земља као феникс из пепела и да буде једна од најбрже растућих економије у Европи”, рекао је председник Србије.
Он је истакао да ће урадити све да Србија и Косјерић напредују и да жели да посвети пажњу људима који желе да раде и који верују у Србију. „Разговарао сам да видимо можемо ли један погон за 100-150 људи на територији општине да подигнемо јер велике стране инвеститоре не можемо да доведемо.
Ако то учинимо, то ће бити велика ствар Косјерић и то ће значити веће приходе за саму општину, то ће значити да можемо да улажемо још више него што је то био случај до данас, али и да да на такав начин економски оздравимо Косјерић”, рекао је Вучић.
Вучић је изјавио да су избори у Косјерићу важни због чињеница да је држава нападнута споља и изнутра, као и да је он погрешио јер је претходних месеци поклањао пажњу онима који нападају Србију. „Они ће да покушају да сруше те изборе јер знају да ће да изгубе и у којима ће покушавати да раде све оно што су чинили претходних дана.
Србију покушавају да сруше са различитих страна. Никоме, осим нашем народу, не одговара независна, слободна и слободарска Србија”, рекао је он.
Додао је да је зато важно да се независна и слободарска Србија сачувају да би било могуће да Србија има највишу стопу раста, преноси Танјуг.
Преузмите андроид апликацију.