Милвоки разбио Оклахому, слаба партија Покушевског

Кошаркаши Оклахома Сити Тандера поражени су од Милвоки Бакса резултатом 130:110 у предсезонској утакмици.

НБА шампион Милвоки Бакси су без икаквих проблема поразили Оклахому, а њихов најбољи играч Јанис Адетокумбо пропустио је утакмицу.

Што се тиче српског кошаркаша Алексеја Покушевског, он је за 18 минута на паркету имао само 2 поена и 1 асистенцију уз шут из игре 1 од 6, 17%.

Што се саме утакмице тиче, довољно је погледати прву четвртину у којој су Бакси убацили невероватних 48 поена и стекли 16 поена предности, а на полувремену су већ имали огромних 81:54.

Било је јасно да ће Оклахома доживети убедљив пораз и до краја су само одрадили посао и славили коначним резултатом 130:110.

Најефикаснији је био Лугенц Дорт из Оклахоме са 19 поена, Тај Џером је додао 13 поена, а Шеј Гилџес Александер 12, док су у редовима Бакса најистакнутији били Нвора са 15 поена, односно Мидлтон и Брајант са по 14, а Грејсон Ален је имао 13 поена.