ПСЖ бољи од Ситија, тријумфовали Атлетико и Бриж

Иза нас је узбудљиво вече другог кола групне фазе Лиге шампиона, а највише пажње однео је меч ПСЖ-а и Манчестер ситија који је завршен резултатом 2:0.

У Паризу је виђен дуел два клуба арапских власника, од којих је јачи био онај из Француске.

Већ у осмом минуту су Парижани повели голом Идрисе Гане Геја, а енглески клуб у почетку није имао решење за игру домаћих.

Ипак, Сити се брзо вратио у игру али голова није било.

Коначан резултат поставио је Лео Меси својим првим голом за ПСЖ у 74. минуту. Заједно са саиграчима и навијачима бурно је прославио свој првенац.

ПСЖ се са четири бода налази на челу Групе А заједно са Брижом, Сити је трећи са три бода.

Бриж је у дуелу са Лајпцигом однео победу резултатом 1:2.

Немачки клуб је повео у петом минуту голом Нкункуа, али је већ у 22. изједначио Ванакен. Коначан резултат постављен је већ у 40. минуту када је Матс Ритс био стрелац.

Милан је дочекао Атлетико Мадрид, и испустио готово сигурну победу.

У 20. минуту италијански клуб је повео голом Леаа, све је деловало и више него добро по њих, а онда је у 29. минуту Франк Кеси добио други жути картон.

Милан је постао пасивнији, али Мадриђани то нису знали да искористе.

Ипак, Гризман је изједначио резултат у 84. минуту, а Атлетико је однео победу голом из једанаестерца у чак 97. минуту који је реализовао Луис Суарез.

Атлетико је сада други у тој групи, иза Ливерпула који је са лакоћом савладао Порто резултатом 1:5.

Одигран је и дуел између Борусије Дортмунд и Спортинга, где је немачки клуб славио са минималних 1:0.

Највеће изненађење вечери приредио је молдавски Шериф у Мадриду.

Šerif “srušio” Real usred Madrida! (VIDEO)