Реми фудбалера Чешке и Грузије на Европском првенству у Немачкој

Фудбалске репрезентације Чешке и Грузије одиграле су данас у Хамбургу без победника, 1:1 у мечу другог кола групе Ф на Европском првенству у Немачкој.

Чешка је од почетка имала велики број шанси. Адам Хложек је постигао гол у 23. минуту, после интервенције из ВАР собе судија Данијел Зиберт је променио одлуку пошто је чешки фудбалер играо руком.

Фудбалери Грузије су повели на крају првог полувремена. Робин Хранач је руком играо у свом шенаестерцу, прецизан са „беле тачке“ био је Жорж Микаутаџе у 45+4. минуту.

Партик Шик је у 59. минуту после корнера поравнао резултат.

Грузија је имала прилику и у последњим тренуцима утакмице да победи, после контранапада Саба Лобжаниџе је шутирао преко гола.

У другом мечу групе, данас од 18 часова састаће се Португалија и Турска.

Португалија и Турска тренутно имају по три бода, а Грузија и Чешка по бод.

Грузија ће у последњем колу 26. јуна играти против Португалије, док ће се Чешка истог дана састати са Турском.

Koliko Voša može protiv moćnog, ali posrnulog Ajaksa? Bilo bi dovoljno da bar ponovi 95-tu (FOTO)