Фудбалери Партизана минималним резултатом славили у Новом Пазару

Фудбалери Партизана победили су данас на гостовању екипу Новог Пазара са 1:0 (1:0), у утакмици 14. кола Суперлиге Србије.

Једини гол постигао је Ксандер Северина већ у 2. минуту.

У првом полувремену осим гола у раној фази, виђене је још пар прилика на обе стране терена, али резултат је остајао непромењен.

Током другог полувремена „црно-бели“ су се повукли и чекали су своју шансу из контранапада. Домаћи тим је у финишу меча вршио велики притисак на последњу линију Партизана, али без резултата.

Партизан је тренутно на првом месту на табели Супелиге са 37 бодова, док је екипа Новог Пазара на седмом месту са 17 освојених бодова.

У наредном колу „црно-бели“ 12. новембра дочекују екипу Чукаричког, док фудбалери Новог Пазара два дана раније гостују Радничком у Нишу.