ПСЖ без Месија сломио Стразбур

Фудбалери Пари Сен Жермена су победили Стразбур са 4:2 у другом колу француске Лиге 1.

Пари Сен Жермен је на овој утакмици био без Лионела Месија и Нејмара, али је свакако уписао нова три бода.

Они су победили Стразбур са 4:2, помало се и мучили, иако је у првом полувремену деловало да ће просто прегазити слабашне госте.

Први гол је постигнут већ у трећем минуту, а стрелац је био Мауро Икарди.

На 2:0 повисио је Килијан Мбапе у 25. минуту, да би на 3:0 повећао Јулијан Дракслер само два минута након овог гола.

После 45 минута је на семафору стајало 3:0 за ПСЖ, а онда је Кевин Гамеиро убрзо по повратку на терен смањио на 3:1, да би Ажорке унео мало драме у 64. минуту и смањио на 3:2.

Било је јасно да Стразбур ипак неће моћи до великог изненађења у 81. минуту када је други жути, односно црвени картон, добио Александер Ђику.

То је ПСЖ зналачки искористио и преко Сарабије повећао вођство, пошто је у 86. минуту постављен коначан резултат, 4:2.