Нови Сад Остали спортови

Рукометаши Војводине бољи од београдског Обилића

Рукометаши Војводине остварили су победу у Београду против Обилића са 31:22 (13:14) у утакмици 13. кола АРКУС лиге.

Иако је Војводина била у заостатку на полувремену са голом разлике, успела је да сјајно одигра друго полувреме, посебно у одбрани пошто је тренер Ројевић подсетио у свлачионици своје играче на њихове обавезе на терену.

Само седам примљених голова у наставку, а два у последњих 12 минута.

Фантастичан је у тим моментима био наш специјалиста за одбрамбене задатке Вуковљак, касније проглашен за најбољег играча утакмице. Рађеновић и Оцвирк су дали по 6 голова, Миленковић, Шотић и Томић по 4.

Војводину већ у среду (15. децембра) очекује последњи меч у првом делу сезоне против тима од кога је доживела једини пораз, Црвене звезде. Утакмица се игра у СЦ Слана Бара са почетком у 17 часова и 30 минута.

Džudo Liga šampiona: Novosadska “Slavija” osvojila bronzu