Празнично издање Новосадског ноћног базара, 82. по реду, биће одржано у суботу, 20. децембра, на Рибља пијацаи. Посетиоце очекује богата понуда, празнична атмосфера и препознатљив дух дружења.

У 14 базарских редова представиће се мали произвођачи и креативци из свих крајева Србије. На штандовима ће бити разноврсних домаћих делиција – колача, сухомеснатих специјалитета, сирева, гибанице, базарских кобасица и погачица, наполитанских пица, као и домаћих палачинака.
Креативна сцена базара доноси ручно рађене производе и уникатне рукотворине, међу којима ће многе бити инспирисане празничним мотивима. Посебна креативна зона биће намењена најмлађим посетиоцима, који ће кроз радионицу „Учимо и делимо“ уживати у игри и развијати животне вештине.
Као и до сада, део базара биће посвећен хуманитарним тезгама, пружајући посетиоцима прилику да куповином подрже племените циљеве.
Новосадски ноћни базар и овог пута обећава спој добре хране, креативности и празничног расположења.
Привремена измена трасе аутобуских линија 7Б и 11А у Улици Иве Андрића
Преузмите андроид апликацију.




