Злато за Феит Черотич и Кејти Мун на Светском првенству у Токију
Кенијска атлетичарка Феит Черотич освојила је данас златну медаљу у трци на 3.000 метара стиплчез на Светском првенству у Токију. Черотич је 3.000 метара истрчала за осам минута, 51 секунду и 59 стотинки, што је нови рекорд светских шампионата. Друго место место освојила је Винфред Јави из Бахреина (8:56.46), док је бронза припала Етиопљанки Сембо … Настави са читањем Злато за Феит Черотич и Кејти Мун на Светском првенству у Токију
Умножите и налепите овај URL у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили
Умножите и налепите овај код у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили