У Новом Саду отворена прва европска фабрика кинеског гиганта SHAC (ФОТО/ВИДЕО)
У индустријској зони CTPark Novi Sad East свечано је отворена прва производна хала аутомобилске индустрије кинеске компаније Shanghai Huizhong Automotive Manufacturing (SHAC) у Европи. Хала је у потпуности изграђена, у току је њено опремање, а пробна производња ће почети наредне године. Свечаном отварању присуствовали су градоначелник Новог Сада Жарко Мићин, генерални менаџер „SHAC“-а Лу Јонг, … Настави са читањем У Новом Саду отворена прва европска фабрика кинеског гиганта SHAC (ФОТО/ВИДЕО)
Умножите и налепите овај URL у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили
Умножите и налепите овај код у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили