Отворен 15. међународни турнир у ритмичкој гимнастици „Трофеј Новог Сада 2026“
Петнаесто издање међународног турнира у ритмичкој гимнастици „Трофеј Новог Сада 2026″ отворила је чланица Градског већа за спорт и омладину Татјана Медвед. Организатор такмичења, које се од 28. до 29. марта одржава у великој сали Спортског и пословног центра Војводина, је Клуб ритмичке гимнастике „Ритмика Нови Сад”. У турниру учествује 400 гимнастичарки из Аустралије, Босне … Настави са читањем Отворен 15. међународни турнир у ритмичкој гимнастици „Трофеј Новог Сада 2026“
Умножите и налепите овај URL у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили
Умножите и налепите овај код у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили