Осјек и Партизан у финалу Меморијала „Стеван Нештички“, Војводина у недељу игра за треће место
Победници група по једноструком бод систему, кадетске екипе Осијека и Партизана (2010. годиште), максималним учинком обезбедиле су учешће у финалу 44. Меморијалног турнира „Стеван Нештицки“, који Секција ветерана ФК Војводина организује у знак сећања на трагично преминулог члана прве шампинске генерације и капитена младе југословенске репрезентације шездесетих година прошлог века. После победе од 2:1 (1:0) … Настави са читањем Осјек и Партизан у финалу Меморијала „Стеван Нештички“, Војводина у недељу игра за треће место
Умножите и налепите овај URL у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили
Умножите и налепите овај код у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили