Одбојкаши Србије победили Кину на Светском првенству

Одбојкашка репрезентација Србије победила је данас у Пасај Ситију селекцију Кине резултатом 3:0 (25:18, 25:19, 29:27) у мечу другог кола групе H на Светском првенству. Најефикаснији у репрезентацији Србије био је Дражен Лубурић са 17 поена. Александар Недељковић и Павле Перић забележили су по 11 поена, док је Александар Стефановић уписао осам. У селекцији Кине … Настави са читањем Одбојкаши Србије победили Кину на Светском првенству