Од данас градски аутобуси саобраћају по летњем реду вожње

ЈГСП „Нови Сад“ обавештава путнике да ће од 22. јуна 2026. године  аутобуси саобраћати по организацији превоза за летњи период. Нови ред вожње подразумева временске корекције аутобуских полазака,  које су усклађене са потребама корисника услуга превоза у наредним месецима и очекиваним смањењем броја путника због коришћења годишњих одмора и летњег распуста. Представа „Људи одозго” у среду, 24. … Настави са читањем Од данас градски аутобуси саобраћају по летњем реду вожње