Министар Ђурић стигао у Њујорк, сутра учествује на седници Савета безбедности

Министар спољних послова Марко Ђурић стигао је данас у Њујорк, где ће у уторак, 21. окробра учествовати на редовној седници Савета безбедности Уједињених нација, на којој ће бити разматран Извештај генералног секретара Уједињених нација Антонија Гутереша о раду УНМИК-а за период од марта до септембра ове године. Шеф српске дипломатије указаће, између осталог, на значај … Настави са читањем Министар Ђурић стигао у Њујорк, сутра учествује на седници Савета безбедности