Мићин: Протести у Новом Саду организовани хаос, учествовали људу који желе некога да повреде

Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин изјавио је данас да су протести који су се дешавали у том граду организован хаос у ком су учествовали људи који су желели да униште просторије Српске напредне странке и некога повреде. “Почупали су камере, климе, оставили су голе зидове ишаране ружним графитима и попрскане црвеном фарбом. Блокадери су били … Настави са читањем Мићин: Протести у Новом Саду организовани хаос, учествовали људу који желе некога да повреде