Иран тврди да је уништио америчке радаре у УАЕ и Јордану
Медији у Ирану објавили су данас, позивајући се на сателитске снимке да је та земља уништила неколико америчких радара у Уједињеним Арапским Емиратима и Јордану. На снимку направљеном 2. марта виде се остаци ТХААД радара у ваздушној бази Мувафак Салти у Јордану, која се налази око 800 километара од Ирана, преноси иранска Пресс тв. Слична … Настави са читањем Иран тврди да је уништио америчке радаре у УАЕ и Јордану
Умножите и налепите овај URL у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили
Умножите и налепите овај код у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили