Фудбалери Партизана отпутовали у Словенију на припреме
Фудбалери Партизана отпутовали су данас у Словенију, где ће одрадити припреме за наредну сезону, саопштио је данас београдски клуб. Тренер Партизана Саша Илић је у Словенију повео 26 играча: голмани – Марко Милошевић, Милош Крунић, Тарик Бањић; одбрана – Стефан Митровић, Милан Рогановић, Вукашин Ђурђевић, Абдулмалик Мохамед, Стефан Милић, Војин Маринковић, Матеја Милановић; везни ред … Настави са читањем Фудбалери Партизана отпутовали у Словенију на припреме
Умножите и налепите овај URL у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили
Умножите и налепите овај код у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили