Формирана мађарска влада: Тамаш Шуљок именовао 16 министара на предлог Петра Мађара

На церемонији у Будимпешти, мађарски председник Тамаш Шуљок званично је именовао министре у новој влади на предлог премијера земље Петера Мађара. Догађај је одржан уз присуство оба званичника, који су заједно ушли у салу где је церемонија почела интонирањем државне химне, након чега је Шуљок, у складу са уставним процедурама, уручио акредитиве новим члановима владе, … Настави са читањем Формирана мађарска влада: Тамаш Шуљок именовао 16 министара на предлог Петра Мађара