Ђоковић победио Пола у егзибиционом мечу у Лондону

Српски тенисер Новак Ђоковић победио је данас Американца Томија Пола 6:3, 6:7 (6:8), 7:5 на егзибиционом турниру “Ђорђо Армани тенис класик” у клубу Харлингем у Лондону. Ђоковић је први сет на егзибицији у Лондону добио са 6:3. У другом сету виђена је велика борба, а победник овог дела меча одлучен је у тај-брејку који је … Настави са читањем Ђоковић победио Пола у егзибиционом мечу у Лондону