Четири нова астронаута стигла на Међународну свемирску станицу

Четири нова астронаута стигла су данас на Међународну свемирску станицу (МСС) како би заменили колеге који су се раније евакуисали због здравствених проблема једног од чланова посаде, пренео је АП. Летелица компаније СпејсИкс пребацила је америчке, француске и руске астронауте на МСС, дан након што су лансирани из свемирског центра у Кејп Канавералу, на Флориди. … Настави са читањем Четири нова астронаута стигла на Међународну свемирску станицу